piątek, 27 stycznia 2017

Bajkowy ślub M&G


27 sierpnia 2016 roku, odbył się ślub konkordatowy Malwiny i Grzegorza.
Od tego dnia minęło już pół roku, a ja na samo wspomnienie tej upalnej soboty oblewam się potem ... Miałam wrażnie, że upał całego ubiegłorocznego lata skoncentrował się właśnie tego popołudnia. Obawiałam się czy to nie przeszkodzi w ceremonii, ale po Malwinie i Grzegorzu, nie widziałam zmęczenia. Ich, to jakby nie dotyczyło. 
Teraz już wiem, że wszystko się udało. Zaróno ceremonia, przyjęcie jak i cały pobyt w Toskanii. Cieszę się bardzo, bo nasza korespondencja zaowocowała piękną Rodzinną uroczystością.
Malwina i Grzegorz zaufali mi absolutnie we wszystkim.
 Zresztą najlepiej jak sami o tym opowiedzą.

-------------------------------
Gdy w styczniu ubiegłego roku wpadliśmy na pomysł organizacji naszego ślubu we Włoszech, kompletnie nie znaliśmy procedury którą musimy wypełnić, z jakimi liczyć się kosztami, ani jak zarezerwować odpowiednie miejsca i usługi. Zakochani w toskańskich wzgórzach wiedzieliśmy, że chcemy zawrzeć nasze małżeństwo w tym wspaniałym miejscu, otoczeni najbliższymi nam ludźmi. Na szczęście szybko trafiliśmy na blog Joasi, a potem sprawy potoczyły się "same". I to w zasadzie najlepsze określenie naszej współpracy - od początku do końca wiedzieliśmy o co mamy zadbać po naszej stronie, kiedy jakie dokumenty zdobyć i gdzie je wysłać. Nasze zachcianki i marudzenia Asia obsługiwała z uśmiechem, nierzadko czekając całe wieki na nasze odpowiedzi (z organizacja ślubu trafiliśmy w niezwykle pracowity okres rodzinny i zawodowy).

Gdy na początku podchodziliśmy do tego przedsięwzięcia z obawami, tak po krótkiej online'owej znajomości wiedzieliśmy że nie mogliśmy lepiej trafić :)

Zaproponowane miejsce, wyszukany na nasze życzenie romański kościółek, kapitalny ksiądz Krzysztof i dedykowane dekoracje Pani Małgosi złożyły się na niezapomniane przeżycie. A ponieważ ślub połączyliśmy z wyjazdem wakacyjnym, mogliśmy poznać Toskanię od nowa, podążając za wskazówkami Joasi. Cały wyjazd zakończyliśmy wspólną kolacją z rodziną - Asia, Andrea, Ania i Sofia sprawili, że jeszcze przed powrotem do Polski zatęskniliśmy za Toskanią. Gdyby ślub organizowało się częściej, na pewno znowu zdalibyśmy się na Asię. Bedziemy wracać, na pewno!

Malwina i Grzegorz  
Kochani, z całego serca życzę Wam szczęścia, miłości i wzajemnego szacunku. Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy. Do zobaczenia w Toskanii :)
Bukiet Panny Młodej, dekoracja kościoła i tarasu : ProArte
Zdjęcia : Ewa Goska Photography

2 komentarze:

 1. na początek wyrażam zachwyt nad butami !!! wow! następnie suknia ... bajka właśnie taka jakie mi się podobają ale jakoś ja się na taką nie zdecydowałam więc pewnie dlatego wciąż za mną "chodzi" no i na koniec fotografie ... widać, że je robił nieprzypadkowy fotograf ... zachwycające, uwielbiam wyostrzenia części albo jakiegoś konkretnego fragmentu ...

  Nad dekoracjami Pani Małgosi to już się rozwodziłam u niej, że cudne i oryginalne ...

  Wszystkiego dobrego dla Młodych !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Suknia cudoooo ! Zresztą jak cała Panna Młoda :) Zdjęcia i dekoracje niezwykłe ...

   Usuń