O MNIE
Nazywam się Joanna Sznajder, po 6 latach, od zamieszkania w Toskanii, w 2011 roku, założyłam agencję Visitoscana z siedzibą w Pistoi.

Stało już za mną wieloletnie doświadczenie pracy w Alitalii Włoskich Liniach Lotniczych w Warszawie, KLM we Florencji i biurze podróży w Pistoi.
Bazując na znajomości rynku turystycznego i realiów życia w Toskanii, jestem w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie :

 - noclegi dla osób indywidualnych
 - noclegi dla grup zorganizowanych
 - organizację ślubu  kościelnego w Toskanii z polskim   księdzem
- organizację ślubu cywilnego w Toskanii
- odnowienie przysięgi małżeńskiej z polskim księdzem
- zorganizowanie chrztu z polskim księdzem
- warsztaty kulinarne
- warsztaty artystyczne
- warsztaty fotograficzne

Nie jest dla mnie problemem zajęcie się rozszerzoną organizacją pobytu, którą mogą stanowić: przewodnicy w Toskanii, bilety do muzeów, degustacje win, zwiedzanie fabryki makaronu, rezerwacja stolika w polecanych przeze mnie restauracjach, rezerwacja pola golfowego, wynajem samochodu, m.in. kultowego FIATA 500, przejażdżka Ferrari, wyprawa kutrem rybackim, wędkowanie. Shopping? Nie ma sprawy! Z wielką przyjemnością.
Bywa też, że jestem personalnym pilotem i przewodnikiem po Toskanii.

Proszę pamiętać, że moja obecność na miejscu, gwarantuje pomoc w wypadkach losowych jak: znalezienie  mechanika samochodowego, asysta u lekarza, tłumaczenia czy spedycji dodatkowego bagażu do Polski.
Na pewno nie wymieniłam wszystkich moich możliwości, ale już mogę zapewnić, że jestem w stanie to zrobić J .
Zapraszam do Toskanii,
Joanna
 

1 komentarz: